O nás
Vzdelávací portál Školazdomu.sk je prevádzkovaný spoločnosťou AGEMSOFT, a.s., najväčším slovenským vydavateľom digitálneho vzdelávacieho obsahu pre jednotlivcov, školy, spoločnosti a inštitúcie.

AGEMSOFT pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Zaoberá sa vývojom e-learningu, tvorbou digitálneho vzdelávacieho obsahu a testovacích aplikácií. AGEMSOFT dlhodobo spolupracuje s renomovanými tuzemskými a medzinárodnými vydavateľmi vzdelávacieho obsahu aj tlačených materiálov, čo umožňuje neustále rozširovanie portfólia produktov a skvalitňovanie služieb.

Aktuálne portfólio zahŕňa digitálny vzdelávací obsah pre prírodovedné predmety - matematiku, fyziku, chémiu, biológiu, prírodovedu, angličtinu pre žiakov základných a stredných škôl, angličtinu pre deti od 4 rokov, všeobecnú angličtinu pre dospelých a obchodnú angličtinu. Okrem toho obsahuje nové vzdelávacie materiály matematiky z Fínska pre 1. stupeň základných škôl a edukačný obsah pre materské školy a detských terapeutov. Okrem toho AGEMSOFT ponúka aj kurzy nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny a ruštiny, testovacie a publikačné aplikácie a LMS systémy.

AGEMSOFT dlhodobo spolupracuje s renomovanými medzinárodnými vydavateľmi vzdelávacieho obsahu a e-learningových technológií, ako napr. Sanoma Group, Young Digital Planet, Hueber Verlag, Klett, Lingea.
AGEMSOFT, a.s.
Rigeleho 1, 811 02 Bratislava
Slovenská republika
Web: www.agemsoft.sk
2018 © AGEMSOFT, a.s. © Young Digital Planet S.A.
Všetky práva vyhradené.

Upozornenie

Pred zverejnením akéhokoľvek materiálu, sa prosím uistete, že ste si dôkladne prečítali podmienky používania a ochrany súkromia a ste úplne oboznámení so všeobecnými podmienkami portálu Školazdomu.sk.


Podmienky používania
Ochrana súkromia